Opis:

Uniwersalny kołek do różnych materiałów budowlanych. W materiałach pełnych mocowanie następuje dzięki sile tarcia i dociskowi do ścianek otworu, natomiast w materiałach z pustką kołek zapętla się za przegrodą tworząc połączenie  FZUM kształtowe. Czwórdzielna budowa kołka gwarantuje prawidłowe prowadzenie wkręta i optymalne rozpieranie.

   Zastosowanie:

Stosowany do pełnych materiałów budowlanych typu beton, cegła pełna, kamień

oraz do materiałów z pustką: cegły kratówki, płyt gipsowo-kartonowych, płyt wiórowych. Znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym oraz  pracach remontowo-wykończeniowych, np: do mocowania regałów ściennych,

karniszy, listew przypodłogowych, szafek, lamp, itp.

   Materiał:

Element rozporowy: Poliamid typu PA6

Kolor: jasno szary (RAL 7035).

Temperatura stosowania: -40  +80C    

Wkręt: hartowany, ocynkowany, kolor żółty

Hak: stalowy ocynkowany, kolor biały oraz lakierowany na biało (wersja B)

   Zastosowanie:

Kołek typu F-UTX, F-UTX-W przeznaczony jest do stosowania w różnych materiałach, m.in.: cegła pełna, beton, pustak, kamień naturalny, gazobeton, płyta gipsowo-kartonowa, płyta wiórowa. Specjalna konstrukcja sprawia, że wprowadzona śruba rozpiera ścianki kołka w czterech kierunkach. Z uwagi na jego uniwersalność znajduje on szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym oraz pracach remontowo-wykończeniowych.

   Materiał:

Element rozporowy: Poliamid typu PA 6

Temperatura stosowania: -40 ... +80ºC

Kolor: jasny szary (RAL 7035)

   Opis:

Kołek typu F-TUZ, F-TUZ-W przeznaczony jest do stosowania w różnych materiałach, m.in.: cegła pełna, beton, pustak, kamień naturalny, gazobeton, płyta gipsowo-kartonowa, płyta wiórowa. Specjalna konstrukcja sprawia, że wprowadzona śruba rozpiera ścianki kołka w czterech kierunkach. Z uwagi na jego uniwersalność znajduje on szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym oraz pracach remontowo-wykończeniowych.

   Materiał:

Element rozporowy: Polietylen HDPE

Temperatura stosowania: -30 ... +70ºC

Kolor: jasny szary (RAL 7035)

   Zastosowanie:

mocowania regałów ściennych, karniszy, listew przypodłogowych, szafek, lamp itp.

Copyright © 2018 PU Fasteners